Quechua dámské turistické kalhoty NH100

Objevte naše nové široké a velmi pohodlné kalhoty. Díky pružnému materiálu a širokému pasu budete jako v bavlnce. Má šikovnou vnitřní kapsu na telefon...
Skladem
Doporučená nabídka Decathlon

Skladem • Více variant97 % • 9 745 recenzíShop roku '23 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace

Značka
Barva
vícebarevná
Druh sportu
turistické

• , zakoupeno v Decathlon

• Velmi pohodlné, v pase pevné, dělá hezký pas. Na výšku 158 cm a štíhlou postavu jsem koupila nejmenší velikost 34 a sedí akorát.

• dobrý výběr barev
  • , zakoupeno v Decathlon

• měla jsem trochu obavu, jak budou kalhoty sedět, protože mám drobnou postavu (158 cm), ale jsem spokojená :-)
    • příjemný, lehký, prodyšný materiál

• dobrý výběr barev

• příjemný, lehký, prodyšný materiál
    • hezký design
  • , zakoupeno v Decathlon

Velmi pěkné turistické kalhoty.

• , zakoupeno v Decathlon

• kupuji po několikáté, lehké, vhodné na léto
  • , zakoupeno v Decathlon

Kalhoty jsou skvělé, mám je už ve čtyřech barvách.
    Velikost odpovídá. Kvalita skvělá, příjemný materiál.

• , zakoupeno v Decathlon

Jsem spokojená se střihem, velikost sedí dle tabulek.
    Vybírala jsem podle vzoru a barevnosti, vše odpovídá. Zřejmě si doplním i jiné barevné varianty těchto kalhot.

• Pohodlné, pěkně sedí

Na obrázku vypadají, že jsou modré, ve skutečnosti jsem zelené, ale ve finále mi to až tak nevadí.